O nas

Profesjonalna pielęgnacja Twojej skóry!

Witamy w świecie nowoczesnych kosmetyków nasyconych najcenniejszymi składnikami. To świat profesjonalnej marki produktów do pielęgnacji skóry o światowym zasięgu, teraz również w Polsce!

Dzięki zaawansowanym i nowoczesnym technologiom, nauce oraz składnikom najwyższej jakości nasze produkty zaspokajają różnorodne potrzeby pielęgnacyjne ludzi całym świecie. CARELIKA łączy naukę i technologię kosmetyczną z dogłębnym zrozumieniem potrzeb kobiet i mężczyzn oferując kompleksową pielęgnację, odpowiadającą na różne problemy skórne i potrzeby skóry.

 

 

 

My jako eksperci CARELIKA dostarczamy Ci najwyższej jakości produkty, które odżywiają, pielęgnują, nawilżają i regenerują Twoja skóre, dzięki czemu możesz pochwalić się gładką i promienną cerą każdego dnia. Łącząc sprawdzone klinicznie innowacyjne składniki z holistycznym podejściem pielęgnacyjnym, nasze produkty pomagają stworzyć proste i skuteczne rytuały codziennej pielęgnacji, które świadomie dbają o piękno Twojej skóry. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie potrzebne produkty do codziennej pielęgnacji. Od oczyszczających skórę po produkty przeciwstarzeniowe. Zaspokajamy potrzeby skóry każdej grupy wiekowej!

Aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej klasy przestrzegamy wszystkich standardów kontroli jakości. Nasze produkty kosmetyczne są wytwarzane w certyfikowanej fabryce we Francji, która posiada światowej klasy zakłady produkcyjne. Wszystkie formuły są mieszane z najczystszymi i najlepszymi składnikami aktywnymi zgodnie z zaawansowanymi protokołami naukowymi oraz protokołami bezpieczeństwa. W CARELIKA stawiamy na bezpieczeństwo dlatego nasze produkty oparte są na naturalnych składnikach najlepszej jakości. Ważna jest dla nas przejrzystości składników, abyś mógł podejmować świadome decyzje pielęgnacyjne dotyczące Twojej skóry. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że jesteśmy profesjonalną marką produktów do pielęgnacji skóry, dlatego nie wykonujemy testów na zwierzętach.

Poznaj nasze produkty i zanurz się w rytuałach pielęgnacyjnych CARELIKA i pokochaj nasze produkty.

Dane firmy

Adres

Królewska 36/8

05-825 Grodzisk Mazowiecki

E-mail

Mail ofertowy: carelika@carelika.pl

Telefon

Telefon: +48 789 413 434

Konto bankowe

ING Bank Śląski: 74 1050 1025 1000 0097 9038 5976

Dane firmy