Biocellulose Face Mask Purifing and Oxygenating

CARELIKA Biocelulozowa Maska Dotleniająco-Detoksykująca

Indeks katalogowy: 1S0036BF002

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 18,99 zł (InPost)
  • Odbiór osobisty: darmowy
38,00 zł brutto / szt. 30,89 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

CARELIKA
Biocelulozowa Maska Dotleniająco-Detoksykująca

Biocelulozowa maska oczyszczająco-detoksykująca zawiera składniki oczyszczające i odżywcze, które nadają odmłodzony wygląd skóry. Nasączona nowatorskim składnikiem OXYGESKIN® zwalcza stres spowodowany niższym poziomem tlenu w warstwach skóry. Ekstrakt z zielonej herbaty detoksykuje i rewitalizuje dzięki działaniu przeciwutleniającemu. Zawiera Fucogel® i Purisoft®, które pielęgnują Twoją skórę i przywracają jej piękno, zwalczając stres związany z zanieczyszczeniem środowiskowym.

 

JAK DZIAŁA?

 

 ⦁  Odżywia i oczyszcza skórę
⦁  Edtoksykuje i rewitalizuje
⦁ Poprawia sprężystość i elastyczność skóry
⦁ Wygładza drobne zmarszczki
⦁ Energetyzuje skórę
⦁ Przywraca młodość skórze

 

JAK UŻYĆ?

 

SOS Podczas korzystania z gotowej do użycia maski przeznaczonej do jednorazowego użytku należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:
⦁ Dokładnie oczyść twarz produktem myjącym
⦁ Otwórz opakowanie i wyjmij maseczkę CARELIKA.
⦁ Po otwarciu opakowania delikatnie zdejmij za pomocą kciuka i palca wskazującego maskę biocelulozową umieszczoną pomiędzy nylonowymi i niebieskimi płachtami ochronnymi z włókniny.
⦁ Nałóż maskę od czoła w dół w kierunku podbródka, dopasowując ją do okolic oczu i ust.
⦁ Pozostaw na 15-20 minut
⦁ Następnie zdejmij maskę.
⦁ Delikatnie masuj twarz do wchłonięcia nadmiaru serum pozostałego z aplikacji maski

 

LICZY SIĘ SKŁAD!

 

 

Ekstrakt z zielonej herbaty

Zielona herbata to starożytny i tradycyjny produkt naturalny, który jest dobrze znany ze swoich drogocennych właściwości przeciwutleniających. Zawiera garbniki, witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, które nadają temu ekstraktowni właściwości odtruwające i oczyszczające. Poprawia naturalną równowagę pracy gruczołów łojowych, wpływa na ograniczanie pojawiania się stanów zapalnych, odblokowuje i zwęża ujścia gruczołów łojowych.

.

 

 

OXYGESKIN®

CJest przebadanym klinicznie i opatentowanym składnikiem aktywnym pozyskiwanym z kwiatów nasturcji większej (Tropaeolum Majus). Przywraca zdolność adaptacyjną skóry do przezwyciężenia stresu związanego z niedotlenieniem poprzez wzmocnienie czujnika tlenu HIF-1α. OXYGESKIN® jest bogaty w polisacharyd – arabinogalaktan, który ma właściwości zatrzymywania wilgoci. Działa również jako probiotyk wzmacniający naturalne mechanizmy obronne skóry poprzez promowanie wzrostu pożytecznych i neutralnych mikroorganizmów.

Fucogel®

Wzmacniacz komfortu i miękkości składnik Fucogel® (biosacharyd guma-1) o doskonałych właściwościachutrzymywania odpowiedniego poziomu wilgoci w celu nawilżenia skóry, tworząc cienką warstwę ochronną. Zmniejsza neurogenne stany zapalne, dzięki czemu ma doskonałe działanie przeciwzapalne i łagodzące. Rozkoszuj się najwyższym komfortem przeciwstarzeniowym zapewnianym przez Fucogel®, który regeneruje funkcje barierowe i restrukturyzuje skórę, zapewniając wzmocnione działanie przeciwstarzeniowe.

Purisoft®

Jest to peptyd przeciwdziałąjący zanieczyszczeniom, otrzymywany z ekstraktów z nasion Moringi. Jest to podwójny składnik aktywny, który zwalcza skutki zanieczyszczeń, a także oczyszcza skórę. Poprawia wygląd skóry, wyrównuje koloryt i rozświetla skórę. Purisoft® neutralizuje szkody wyrządzone przez zanieczyszczenia środowiska, takie jak dym i metale ciężkie, pozwala komórkom swobodnie oddychać i wzmacnia ich odporność.

Dane firmy

Adres

Królewska 36/8

05-825 Grodzisk Mazowiecki

E-mail

Mail ofertowy: carelika@carelika.pl

Telefon

Telefon: +48 789 413 434

Konto bankowe

ING Bank Śląski: 74 1050 1025 1000 0097 9038 5976

Dane firmy