Charcoal Tissue Face Mask Purifyng and Detoxifyng

CARELIKA Węglowa Maska W Płacie Oczyszczająco-Detoksykująca

Indeks katalogowy: 1S0081AF003

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 18,99 zł (InPost)
  • Odbiór osobisty: darmowy
34,00 zł brutto / szt. 27,64 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

CARELIKA
Węglowa Maska w Płacie

Błyszcząca skóra z poroblemem zatkanych uść gruczołów łojowych...? Poznaj węglową maskę w płącie CARELIKA o działaniu oczyszczająco-detoksykująca, to Twoja droga do gładkiej, napiętej i matowej skóry! Maska bogata w aktywny węgiel oraz kompleks PoreAwayTM i AC.NET TM skutecznie usuwa zanieczyszenia, odblokowuje zatkane ujścia gruczołów łojowych, detkosykuje i skutecznie absorbuje z powierzchni skóry nadmiar sebum, w widoczny sposób poprawiając jakość skóry.

 

JAK DZIAŁA?

 

  ⦁ Zwęża ujścia gruczołow łojowych
⦁ Reguluje pracę gruczołów łojowych
⦁ Minimalizuje świecenie się skóry
⦁ Redukuje zmiany trądzikowe i łagodzi styany zapalne
⦁ Reguluje poziom nawilżenia skóry

 

JAK UŻYĆ?

 

⦁ Opakowanie zawiera jedną gotową maskę do jednorazowego użytku. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami podczas korzystania
⦁ Dokładnie oczyść twarz produktem myjącym
⦁ Otwórz opakowanie i wyjmij maseczkę CARELIKA.
⦁ Dopasuj płat do konturów twarzy i umieść uszy w specjalnie przygotowanych bocznych otworach maski, aby jeszcze lepiej dopasować maskę do kształtu twarzy.
⦁ Pozostaw na 15-20 minut.
⦁ Po zdjęciu maski wmasuj nadmiar serum w twarz i szyję aż do wchłonięcia.

 

LICZY SIĘ SKŁAD!

 

 

AC.NET™

Jest to połączenie kwasu oleanolowego i kwasu nordihydrogwajaretowego, które zwalczają zmiany trądzikowe poprzez zmniejszenie wydzielania gruczołów łojowych. Redują występowanie stanów zapalnych, zmniejszają ilość zaskórników, a także wypływają na zmniejszenie grubość wartwy rogowej naskórka, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla skóry tłustej i trądzikowej.

 

Aktywny węgiel

Węgiel aktywny to naturalny środek oczyszczący, który pochłania wszelkie zanieczyszczenia, toksyny i nadmiar łoju z powiuerzchni skóry, zapewniając uczucie świeżości i czystości. Odblokowuje ujścia gruczołów łojowych i detoksykuje skórę.

PoreAway™

Jest to rozpuszczalny w wodzie preparat mastyksu, aromatycznej żywicy z Pistacia lentiscus, która widocznie matuje i wygładza cerę. Hamuje aktywność enzymu 5α-reduktazy I dzięki czemu zmniejsza stany zapalne skóry. Zwęża ującia gruczołów łojowych oraz zmniejsza błyszczenie i niedoskonałości skóry. PoreAwayTM nie zatyka ujść gruczołów łojowych i udoskonala strukturę, zapewniając gładką i nieskazitelną skórę.

Dane firmy

Adres

Królewska 36/8

05-825 Grodzisk Mazowiecki

E-mail

Mail ofertowy: carelika@carelika.pl

Telefon

Telefon: +48 789 413 434

Konto bankowe

ING Bank Śląski: 74 1050 1025 1000 0097 9038 5976

Dane firmy